Tuesday, July 25, 2017
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2016-2017
Γηπεδούχος Σκορ   Σκορ   Φιλοξενούμενη

 1η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 16 Σεπτεμβρίου 2016
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1   0   ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
 Σάββατο, 17 Σεπτεμβρίου 2016
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1   0   ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΠΕΓΕΙΑ 2014 1   0   ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 2   2   ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 3   3   ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 0   2   ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 0   3   ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής 
ΑΠΟ Δ.Ε
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1   0   ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
 2η Αγωνιστική
 Σάββατο, 24 Σεπτεμβρίου 2016
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 1   1   ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 0   2   ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 5   0   Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 2   2   ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 0   0   Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 5   3   ΠΕΓΕΙΑ 2014
 Κυριακή, 25 Σεπτεμβρίου 2016
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 0   0   ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 1   0   ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
 3η Αγωνιστική
 Σάββατο, 1 Οκτωβρίου 2016
ΠΕΓΕΙΑ 2014 4   1   ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 0   1   Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 3   1   ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 3   1   ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1   1   ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 0   0   ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 2   3   ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
 Κυριακή, 2 Οκτωβρίου 2016
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 2   2   ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
 4η Αγωνιστική
 Σάββατο, 8 Οκτωβρίου 2016
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 0   2   ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 2   0   ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 2   2   ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 1   2   ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 2   2   Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 1   0   ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1   1   ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
ΠΕΓΕΙΑ 2014 0   0   Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
 5η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 14 Οκτωβρίου 2016
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1   3   ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
 Σάββατο, 15 Οκτωβρίου 2016
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 3   1   ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 2   1   ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 2   1   Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 4   0   ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 5   3   ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 2   3   ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
 Κυριακή, 16 Οκτωβρίου 2016
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 0   3   ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
 6η Αγωνιστική
 Σάββατο, 22 Οκτωβρίου 2016
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 0   0   ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 2   2   ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 1   0   ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 1   0   ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 2   2   ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 0   0   Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΠΕΓΕΙΑ 2014 2   2   ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 2   1   ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
 7η Αγωνιστική
 Σάββατο, 29 Οκτωβρίου 2016
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 0   0   ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1   2   Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2   0   ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 0   2   Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 4   0   ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 3   1   ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 1   0   ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
 Κυριακή, 30 Οκτωβρίου 2016
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 1   1   ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
 8η Αγωνιστική
 Σάββατο, 5 Νοεμβρίου 2016
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 0   0   ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 3   2   ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 1   2   ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1   0   ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΠΕΓΕΙΑ 2014 3   0   ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής 
ΑΠΟ Δ.Ε
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1   0   Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 2   1   ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
 Κυριακή, 6 Νοεμβρίου 2016
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 2   2   ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
 9η Αγωνιστική
 Σάββατο, 12 Νοεμβρίου 2016
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1   0   ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2   1   ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 2   1   ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 1   3   Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 1   4   ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 6   0   ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
 Κυριακή, 13 Νοεμβρίου 2016
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 0   2   Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 2   1   ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
 10η Αγωνιστική
 Σάββατο, 19 Νοεμβρίου 2016
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 1   0   ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 1   0   ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 3   2   ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 3   1   ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΠΕΓΕΙΑ 2014 3   2   ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 1   3   ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 2   1   Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
 Κυριακή, 20 Νοεμβρίου 2016
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 0   1   ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
 11η Αγωνιστική
 Σάββατο, 26 Νοεμβρίου 2016
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 0   1   ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 3   1   ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 1   1   Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 3   0   ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 0   1   ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
 Κυριακή, 27 Νοεμβρίου 2016
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1   2   ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 2   1   Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 0   1   ΠΕΓΕΙΑ 2014
 12η Αγωνιστική
 Σάββατο, 3 Δεκεμβρίου 2016
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 1   2   ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 0   1   ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1   0   ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΠΕΓΕΙΑ 2014 0   1   ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1   2   ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 1   0   ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1   2   ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 0   0   ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
 13η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 9 Δεκεμβρίου 2016
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 3   0   ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
Αποτέλεσμα Δικαστικής Επιτροπής 
ΑΠΟ Δ.Ε
 Σάββατο, 10 Δεκεμβρίου 2016
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 2   1   Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 0   0   ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 0   1   Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 1   0   ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 3   2   ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
 Κυριακή, 11 Δεκεμβρίου 2016
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 0   1   ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 1   2   Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
 14η Αγωνιστική
 Σάββατο, 17 Δεκεμβρίου 2016
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 3   0   ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 2   1   ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΠΕΓΕΙΑ 2014 0   0   ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 0   1   ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 0   1   ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 3   0   ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 3   1   ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
 Κυριακή, 18 Δεκεμβρίου 2016
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 4   2   ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
 15η Αγωνιστική
 Σάββατο, 7 Ιανουαρίου 2017
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 3   3   ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 1   1   ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 0   2   ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 2   4   ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 3   1   Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 2   0   ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 1   3   Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
 Κυριακή, 8 Ιανουαρίου 2017
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 14:30 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
 Δευτέρα, 9 Ιανουαρίου 2017
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 1   2   Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
 16η Αγωνιστική
 Σάββατο, 14 Ιανουαρίου 2017
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 14:30 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 14:30 ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 14:30 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 14:30 ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 14:30 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 14:30 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 14:30 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
 Κυριακή, 15 Ιανουαρίου 2017
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 14:30 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
 17η Αγωνιστική
 Σάββατο, 21 Ιανουαρίου 2017
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 14:30 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 14:30 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 14:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 14:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 14:30 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 14:30 ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΠΕΓΕΙΑ 2014 14:30 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
 Κυριακή, 22 Ιανουαρίου 2017
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 14:30 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
 18η Αγωνιστική
 Σάββατο, 28 Ιανουαρίου 2017
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 15:00 ΠΕΓΕΙΑ 2014
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 15:00 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 15:00 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 15:00 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 15:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 15:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
 Κυριακή, 29 Ιανουαρίου 2017
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 15:00 ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
 19η Αγωνιστική
 Σάββατο, 4 Φεβρουαρίου 2017
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 15:00 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 15:00 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 15:00 ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 15:00 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 15:00 ΠΕΓΕΙΑ 2014
 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2017
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 15:00 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
 20η Αγωνιστική
 Σάββατο, 11 Φεβρουαρίου 2017
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 15:00 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΠΕΓΕΙΑ 2014 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 15:00 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 15:00 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 15:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 15:00 ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 15:00 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
 Κυριακή, 12 Φεβρουαρίου 2017
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 15:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
 21η Αγωνιστική
 Σάββατο, 18 Φεβρουαρίου 2017
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 15:00 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 15:00 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 15:00 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 15:00 ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 15:00 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
 Κυριακή, 19 Φεβρουαρίου 2017
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 15:00 ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
 22η Αγωνιστική
 Σάββατο, 25 Φεβρουαρίου 2017
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 15:00 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΠΕΓΕΙΑ 2014 15:00 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 15:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 15:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 15:00 ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 15:00 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 15:00 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
 23η Αγωνιστική
 Σάββατο, 4 Μαρτίου 2017
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 15:00 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 15:30 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 15:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 15:30 ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 15:30 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 15:30 ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
 Κυριακή, 5 Μαρτίου 2017
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 15:30 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 15:30 ΠΕΓΕΙΑ 2014
 24η Αγωνιστική
 Σάββατο, 11 Μαρτίου 2017
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 15:30 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 15:30 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 15:30 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΠΕΓΕΙΑ 2014 15:30 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 15:30 ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 15:30 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 15:30 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 15:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
 25η Αγωνιστική
 Σάββατο, 18 Μαρτίου 2017
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 15:30 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 15:30 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 15:30 ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 15:30 ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 15:30 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 15:30 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
 Κυριακή, 19 Μαρτίου 2017
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 15:30 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 15:30 ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
 26η Αγωνιστική
 Σάββατο, 25 Μαρτίου 2017
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 15:30 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 15:30 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 15:30 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 15:30 ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΠΕΓΕΙΑ 2014 15:30 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 15:30 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 15:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 15:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
 27η Αγωνιστική
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 15:30 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 15:30 ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 15:30 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 15:30 ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 15:30 ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 15:30 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 15:30 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
 Κυριακή, 2 Απριλίου 2017
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 15:30 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
 28η Αγωνιστική
 Σάββατο, 8 Απριλίου 2017
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 15:30 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 15:30 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 15:30 ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 15:30 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 15:30 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΠΕΓΕΙΑ 2014 15:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 15:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 15:30 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
 29η Αγωνιστική
 Σάββατο, 22 Απριλίου 2017
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 15:30 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 15:30 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 15:30 ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 15:30 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 15:30 ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 15:30 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 15:30 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
 Κυριακή, 23 Απριλίου 2017
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 15:30 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
 30η Αγωνιστική
 Σάββατο, 29 Απριλίου 2017
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 15:30 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 15:30 ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 15:30 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 15:30 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 15:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 15:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
ΠΕΓΕΙΑ 2014 15:30 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 15:30 ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Print  
Copyright © Apep FC - Official Website Terms Of UsePrivacy Statement